Organizatorzy

Apostoliki Diakonia

Apostoliki Diakonia Kościoła Grecji jest oficjalną organizacją kościelną, która jest powołana przez Święty Synod Kościoła Grecji.

Organizacja powstała w 1936 roku. Apostoliki Diakonia podlega regulacjom Stałego Świętego Synodu. Organizacja jest upoważniona do wykonywania, organizacji i realizacji całości zadań misyjnych i wychowawczych Kościoła Grecji.

www.apostoliki-diakonia.gr

OrthPhoto

ORTHPHOTO to wyjątkowy projekt i strona internetowa, skupiająca wokół siebie zarówno fotografów profesjonalnych, jak i amatorów, którzy poprzez swoje zdjęcia pragną dzielić się pięknem Prawosławia na całym świecie.

Na stronie ORTHPHOTO znajduje się ponad 110 000 zdjęć z 80 krajów – od Brazylii po Chiny, od Rosji po Ugandę. Stronę internetową odwiedzają użytkownicy z ponad 100 krajów. Obecnie istnieje w 11 wersjach językowych

www.orthphoto.net

Wydawnictwo Warszawskiej Metropolii Prawosławnej

Jedno z największych wydawnictw w Polsce zajmujących się literaturą cerkiewną.

Wydaje dwa czasopisma („Wiadomości Polskiego Autokefalicznego Kościoła Prawosławnego”, „Cerkiewny Wiestnik”) oraz literaturę związaną z teologią, historią i współczesną problematyką Cerkwi prawosławnej: albumy, księgi, księgi liturgiczne, kalendarze, broszury, ikony papierowe, itp. Jednym z głównych projektów jest seria albumów „Kolory Prawosławia”, ukazująca piękno i różnorodność Cerkwi prawosławnej na całym świecie. Do tej pory ukazało się jedenaście albumów, dotyczących: Polski, Rosji, Serbii, Gruzji, Rumunii, Bułgarii, Cypru, Albanii, Finlandii, Europy i Ziemi Świętej.

www.orthodox.pl

Partnerzy

Partnerzy pomagają nam w organizacji, promocji i sponsoringu:

Sponsorzy

Dzięki darowiznom jesteśmy w stanie zorganizować ten konkurs i przyznać nagrody w każdej kategorii

Czekamy na Ciebie

Zapraszamy do przyłączenia się do nas i bycia częścią ekscytującej społeczności fotografów, którzy chcą dzielić się pięknem Cerkwi Prawosławnej.
Aby zapytać o możliwość zostania partnerem lub sponsorem projektu, napisz do nas na adres:

greece@orthphoto.net

Informacje o koncie:
Numer konta: PL 96 1240 5211 1111 0010 4608 9158
kod BIC (Swift): PKOPPLPW
Tytuł: Kolory prawosławia. Grecja - darowizna
organizacja:
OrthNet
ul. Św. Mikołaja 3
15-420 Białystok

Nazwiska sponsorów i partnerów zostaną opublikowane wraz z logo ich firmy lub instytucji we wszystkich publikacjach i wydarzeniach realizowanych w ramach tego projektu: konkursach, wystawach, albumach, plakatach, stronach internetowych itp.
Partnerzy i sponsorzy będą mogli wziąć udział w ceremonii wręczenia nagród, wybierając kategorię, w której chcieliby wręczyć nagrodę.

Dziękujemy za Wasze wsparcie!

Jak zgłosić zdjęcie

Udział w konkursie jest bezpłatny.Na Wasze zgłoszenia czekamy do 31 lipca 2023.